Finansēšana

Kas ir līzings? Pazīstams arī kā noma, nomu var saprast kā ilgtermiņa nomu, kuras beigās iznomātais īpašums kļūst par nomnieka īpašumu. Pērkot preci līzingā, varat to izmantot uzreiz. Līzinga periodā preces īpašnieks paliek iznomātājs, bet īpašumtiesības uz preci pāriet pircējam ar pilnu samaksu.

Klienti vienmēr tiek uzskatīti par pirmajiem, tāpēc katram klientam izvērtējam, kurš finansiālais iegādes veids viņam ir izdevīgs. Mums visiem ir dažādi ienākumi, un mums ir arī dažādas saistības. Tas nosaka katra gadījuma unikalitāti, tāpēc mēs tos vērtējam individuāli.

Parasti tiek izvēlēts līzings ar atlikušo vērtību. Kāpēc? Jo tā ir klientam drošākā un bezmaksas finansēšanas metode.

Kā tas darbojas praksē:
Standarta ieteicamā automašīnas atlikušā vērtība pēc 5 gadiem bieži ir no 30%. Sākotnējā iemaksa ir 15%. Līdz ar to līzings parasti finansē aptuveni 55% no automašīnas vērtības.

Kādas iespējas jums ir pēc 5 gadiem:

  • Auto tirgū ir izplatīts gadījums, ka pēc 5 gadiem jūsu automašīnas tirgus vērtība būs lielāka nekā jūsu parāds bankai. Tas nozīmē, ka termiņa beigās Jums būs iespēja pārdot auto (ar mūsu palīdzību), atdot bankai atlikušo parādu, bet atgūto pirmo iemaksu ieguldīt jaunā automašīnā.
  • Ja gadās, ka jums iepatīkas jūsu auto un nevēlaties to mainīt, atlikušos 30% varat līzingā vēl uz pāris gadiem vai samaksāt visu summu uzreiz.
  • Ja jūs nevēlaties paturēt automašīnu, nevarat vai jūsu automašīnas atlikušā vērtība pēc 5 gadiem ir lielāka par tās tirgus cenu, varat vienkārši atdot automašīnu pārdevējam un iegādāties jaunu.